SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot J5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '15
Lloji :
Peugeot J5
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Viti :
1991
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
67276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot J5
viti 1991
kilometra 170000
Informata rreth publikuesit
mentor
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »