SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renault 19 1.4i 1991
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '15
Lloji :
Renault 19
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
1991
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
67277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault 19 benzin 1.4 viti 1991
rks deri prill 2015
ifnfo: 044185181
Informata rreth publikuesit
Shpend
Prishtinë
044185181
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »