SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Urgjent VW Pasat 1.9 tdi dizel
Çmimi :
€5,100.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks
ID e produktit :
67306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Urgjent VW Pasat 1.9 tdi dizel, karikat me nxemje, 6 shpejtsi ,ne gjendje shume te mire.

Vetura ka regjistrim deri ne Gusht 2015.
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
044116611
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »