SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Touran TDI 1.9 2006 i po sa ardhur nga zvicrra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
67341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TURAN 1.9TDI-103PS-URGJENT!!!
ME MOTORIN MA TE KERKUAR E MA TE MIR TE VW-S
I PO SA ARDHUR NGA-ZVICRA-POSEDON 
LIBER TE SERVISIT-TE GJITH SERVISAT NE-VW-SHPENZUS MINIMAL
VITI:10.2006
235000km
TEMPOMAT
-BORDCOMPUTER
KLIM
7 ULSE
8 AIRBAG
GOMAT E DIMRIT TE REJA
SHUM I BUKUR MRENDA ASHTU DHE JASHT
SAPO ASHT MKRY POLITURA PER QEFI,TASH DUKET SI ME DAL PREJ FABRIKES.MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI
PRES BLERES SERIOZ 
Info : TEL : 049 648 730
VIBER : +41 766 06 70 23
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kenan
049648730
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »