SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FIAT 1.9 DIESEL 2006 RKS
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '15
Lloji :
Fiat Grande Punto
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
67353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FIAT GRANDE PUNTO 1.9 MULTIJET
96 KW 131 PS

RKS DERI ME 30.09.2015

KLIMA FUNKSIONALE
ABS
ESP
ASR
SERVO
CITY
AIR BAG
CD RADIO TE FABRIKES
DRITARET ELEKTRIKE
PASQYRET ELEKTRIKE
DRITA TE MJEGULLES PARA MBRAPA
KOMANDA NE TIMON
CENTRALL 2 QELCA
FELLNE 17
KM 170000
GOMA TE REJA TE DIMRIT
I SAPO SERVISUAR KOMPLET
BATERIN E RE ME 18 MUJ GARANCION
GJDO GJE FUNKSIONALE
HARGJIMET TEPER TE VOGLA
SHUM I BUKUR DHE SHUM I RUAJTUR JASHT E MRENA
NE GJENDJE JASHTZAKONISHT TE MIR NUK DON INVESTIME
NUK ESHTE HIPOTEK MUND TE BARTET MENJEHERE

045 560 626
Informata rreth publikuesit
Florent
Gjilan
GJILAN [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »