SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golfin
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
239,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
67363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 TDI
1.9 disel - i thjesht.
Ne gjendje shum te rregullt
Vetum shitet nuk ndrrohet
I regjistruar deri ne fund te gushtit.
Nr.kontaktues 045-921-632
Informata rreth publikuesit
altin
Rahovec
045921632
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »