SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 318d e90 2.0 -08
Çmimi :
€14,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '15
Lloji :
BMW 318
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
222,222
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
67387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura BMW 318d 143ps ( kuaj fuqi )

Viti i prodhimit 07.2008

I ardhur nga Zvicra , i doganuar ne Kosove ne Tetor 2013 .

Harxhimet l/100km 7.0/4.5/6.5 (qytet/rruge hapur /Tot ) Diesel

Sigurim Full Kasko deri Tetor 2015
Senzor per shi
Senzor ne pasqyre mbrenda kunder dritave te gjata
Klima automatik
Senzor per parking
Auto start -stop system (ndalet ne semafor )
Tempomat
Ngjyre e Zezë Metalike
Manual
Diesel
4 cilindra
kapacitet 1995 cm3
5 ulese
4 dyer
Radio BMW Professional
Stabilitet kontrolle
Fellne 19 coll siq jan ne foto
Non smoking car
Serviset e rregullta qdo 10.000 km


Nuk bej nderrim faleminderit

044981821
Informata rreth publikuesit
Rines
Prishtinë
Fushe Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »