SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN 2012 - HIGHLINE 2.0 TDI -DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '17
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Cruise Control, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
67403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vw touran 2.0 tdi - automatik dsg 170 ps , highline seria me e mir full ekstra si mbrenda si jasht . 205000 t kalume me liber servisi ,
I sapodoganuar , rexhistrim 1 vit.
Interior i bardh ekstra , navi , bluetoth phone , touch screen senzora parkinku , senzor shiu , etj per me shum info
049435176 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
XENI METAL
Malishevë
38649435176
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »