SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen Golf 4 1.6 Benzin
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
192,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio
ID e produktit :
67417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Golf 4 1.6 Benzin. Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme. Ka klimen, mbylljen qendrore, goma te reja, regjistrim deri ne 22 Mars te vitit 2016. Serviset i ka te kryera me rregull dhe eshte i servisuar ne servise te autorizuara. Vetura nuk eshte ne Hipotek dhe mund të perkthehet te Noteri.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044140464
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »