SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E CLASSE 2.2 (EVO)
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
67435
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte pa asnje defekt, te gjitha serviset e kryera jashta ne gjendje mese te regullt.
EVO Viti: 2009, Automatik, Dizel, 110,000km te kaluara!
I pa doganuar, sapo pruar nga jashte te gjithe te interesuarit kontaktoni ne numrin; 045/ 650-830
Informata rreth publikuesit
johncolin1
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »