SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz e 320 cdi avandgarde
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes E 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Sensor Parkingu
ID e produktit :
67468
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte shum e rujtun, pa asnje defekt, per me shume na kontaktoni ne Nr-044 196 206

Flm per mirkuptim
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blend
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »