SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chrysler 300c
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '15
Lloji :
Chrysler 300C
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
ID e produktit :
67473
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Veturë luksoze ne gjendje shum te rregullt i padoganuar per me shum na kontaktoni numrin 044107400
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
valentin
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »