SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 1.9 TDI .. Pa Dogan Shumm i Rujten i sa po Ardhur
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '15
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
67491
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW PASSAT TDi 1.9 Shum i Rujten 74 KW 5 + 1 Shpetsi
Vetura e posedon servisin koplet te Krym Canreme
Vetura i Posedon librat e Servisit ju Garantoj per Klm 183892
Vetura 1.9. TDI 74 KW 101 Ps :: viti 2002 & 2003
Vetura posedon këto Gjëra Ngjyra Hiri .. Metalike .
Drritat te Bjegulles
Pasqyret me Rrym
Gjamat me Rrym
Klim Tronic
AIRBAG
Ulset me Ajrë
Bord Kopjuter
Tep
ESP
ABS
Full extrea full extrea
Vetura është siq brenda dhe jashtë e rujtne Shum
Per më shum info kontaktoni në këta Nr:
Tel : 044 125 700
Tel : 049 610 600
Viber : +37744125700
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elmedin
Gjakovë
+37745569849
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »