SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3BG 1.9
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '15
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
67519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 1.9 TDI (DI) 131ps ne Gjendje te Shkelqyer.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rexhep S.
Klinë
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »