SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra 2.0
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1991
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
67718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura osht ne gjendje te shkelqyshme regjstrim 28.04.2015 044548301
Informata rreth publikuesit
Faruk
Shtime
Shtime [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »