SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Bmw 320 pa dogan 2003
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '15
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
192000.00
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
67741
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shes bmw 320 ne gjendje shum te mir teknike esht shum shum e ruajtur per marakli me te gjitha serviset e kryera e sapo ardhun nga ITALIA 🇮🇹 Vetura posedon klimatronic pulla ne timon tempomat cd player original bmw senzora parkingu farat bi xenon drita mjeglles airbag fellne 17 original bmw shum te bukura qmimi 4300 044 755 690 049 355 337 etj etj
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alfred
Prishtinë
044755690
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »