SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
T 4 transporter
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
299,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1999
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
67829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
T4 1999 2' 4 /t4 2000 2,5 tdi regjistrim 7/8 muj.
Goma ver goma dimri
Servis 2015

Sedat gashi
049720139
Informata rreth publikuesit
Sedat
Therandë
049720139
gjinoc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »