SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel meriva 1.3 cdti
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '15
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
148,452
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
67870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura eshte e ardhur nga zvicra
vetura eshte e doganuar dhe regjistruar 11 muaj regjistrim
vetura eshte ne gjendje te rregullt
posedon klim airbag abs dritare te errta elektronike senzora shiu etj
Informata rreth publikuesit
Vesel
Gjilan
gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »