SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
seat ibiza 1.9 sdi ndroj me opel combo
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '15
Lloji :
Seat Ibiza
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
21,600
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Spoiler
ID e produktit :
67872
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes seat ibiza i sapodoganuar ne rks edhe nje vit regjistrim komplet servivisin e kryer
me gumica e tgjitha te reja
xhamat elektronik
klim AC
goma te mira te dimrit
Shkurt makina nuk ka nevoj per asnje investim
problemi eshte se me duhet makine familjare edhe per pun e makina vetem me dy dyer spo me hyn ne pun.
shpenzimet shum shum te vogla 5.5 lt ne qytet me garancion .

Vrejtje makina nderrohet me OPEL COMBO ME ULESE DIESEL
Informata rreth publikuesit
culleri
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »