SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjentt
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '15
Lloji :
Audi 90
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
2,800,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1990
Ekstra :
Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
67873
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi 90 cupe ne gjendje shum te mir teknike vetura posedon hidrolik shiber dhe fellne shum te mira vetura esht ne gjendje shum te mir ka edhe 3 muj regjistrim Nr 044 333 737
Informata rreth publikuesit
Leutrim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »