SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan Patrol
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '15
Lloji :
Nissan Patrol
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1987
Ekstra :
CD Player
ID e produktit :
67881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Nissan patrol ne gjendje shum te mire edhe 1 vit ka regjistrim goma te reja per me shum informata na kontaktoni ne nr telefonit
049525227
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besi
Reading, England
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »