SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra bertone
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
271,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
67883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra bertone (cabrio) .. Posedon klim. Ulset me ngrohje lekur krem e sapoardhur nga zvicra .. Posedon libren e servisit ka dy qelsa. Kontakt. 044737422... 049465198
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adriatik
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »