SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes B 180 CDI
Çmimi :
€9,800.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '15
Lloji :
Mercedes B 180
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
67936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES B 180 CDI I DOGANUAR NE KS NE GJENDJE TE SHKELQYESHME TIP-TOP
Regjistrim deri me 18-03-2016
Informata rreth publikuesit
Fitim
Gjilan
045697250
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »