SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mitsubishi space star 1.9 did 2003
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '15
Lloji :
Mitsubishi Space Star
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
67948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mitsubishi space star 1.9 did 2003
Informata rreth publikuesit
alban
Prishtinë
044765349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »