SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Merceses benz c 270 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes C 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Viti :
2002
ID e produktit :
67950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura osht ne gjendje te mir ka regjistrim 1 vit posedon 2 pal
Fellne per ver dhe per
Dimer
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »