SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercede benz c 270 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '15
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
67952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura osht ne gjendje te mir ka regjistrim 1 vit te plot posedon 2 pal fellne per ver dhe dimer
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
044150152
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »