SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kawasaki Klr 650cc -02
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '15
Lloji :
Kawasaki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
67973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kawasaki KLR 650 viti i prodhimit 2002 ... 30000-32000 Km FULL servis ... edhe ni vit ska me prek sen n to veq mi gra ... Regjistrim i skaduar ska denim

Qmimi osht i pa Diskutushem nese menon me vet per qmim mos shpenzo kot!
+386 49 173 999
edhe Viber
Informata rreth publikuesit
Labinot
Gjakovë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »