SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 525D Karavan
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '15
Lloji :
BMW 525D
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
68238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
525D Karavan
5 Dyer
Viti 2002
Klime dyzonale
Automatik / Tiptronik
Vaji i sapondruar CASTROL me Filter te ajrit dhe Vajit
Guma te Dimrit me Bandash
Guma te Veres me Fellne Origjinal BMW
Senzora te parkingut perpara dhe mrapa
Senzor te shiut
Drita Engel eyes origjinal / Xenon
Drita Hallogenka te mjegulles
Karriga me Nxemje
Boardcomputer
Xhamat me Ryme
Pasqyre m ryme
Informata rreth publikuesit
Afrim
049 393969
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »