SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot Expert 2.0HDI
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '16
Lloji :
Peugeot Expert
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
335,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
68240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KLIMA ABS 5 ULESE 5DYER
RADIO CD TIMON HYDRAULIK
Informata rreth publikuesit
Veton
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »