SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 s-line
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,645,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
68259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Audi A4 ne gjendje fantastike.
Motorrin e ka 2.0 e cilla dot thot qe i ka 140ps
, hargjon pak, 5,5 litra ne 100 kilometra.

Audia eshte e tipit S-Line e cilla posedon:
abs
esp
klimatronik.
drita te mjegulles.
muzik shum tmir.
4 xhamat me rrym
pasqyret me rrym dhe palohen.
karrikat gjysem lekyr s-line
4 guma te dimrit plus
fellne shum tbukura 18-she.


Vetura eshte e regjistruar n'RKS gjithashtu eshte regjistrimi i par ne Kosov. Eshte ne gjendje shume te mire si brenda ashtu dhe jasht, nuk ka nevoj per asnje investim te vetem.


INFO NE 045 520 524
viber+37745628534

FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...
Informata rreth publikuesit
ILir
Fushë Kosovë
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »