SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota 4Runner
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '15
Lloji :
Toyota 4-Runner
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
141,037
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2000
Ekstra :
Alarm, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags
ID e produktit :
68265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen toyota 4runner 4x4 3.0 turbo osht me dokumenta te rregullt km e garantume vetura osht e rujtme shum ka edhe sene ekstra auben + tavanin e ka me karbon auspuh extra zanin e ka sport bojm edhe ndrrim me naj vetur tjeter muni me ardh me pa edhe vet veturen gjindemi ne kline per info telefoni 044-270633 / 049-887744
Informata rreth publikuesit
rajmond
Klinë
049295633
klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »