SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shies mercedesin 190 Benxin 1.9 viti 90 rks shtator 2015
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
11,600
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1990
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
68266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedesin 190 benxin rks shtator 2015,vetura esht ne tersi ne gjendje te mir,viti 90.
Informata rreth publikuesit
Mehmet
Drenas
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »