SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Doblo 2002 nr.049374647
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Lloji :
Fiat Doblo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
134,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
68269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes fiat doblo pikap viti 2002 bejm edhe ndrrime , ose me konpenzime me nxemje qendrore , ibercuk etj .Nr.049374647 viber .
Informata rreth publikuesit
Jakup
Therandë
049374647
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »