SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL VECTRA 19 DTCI
Çmimi :
€7,990.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '15
ID e produktit :
68273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Automjeti eshte importuar para 6 majve nga Gjermania, prodhim i vitit 2006, ka te kaluara 179000km, motori 1.9 me 150 kf, pako sportive amortizatoret me gaz, me spirale te ulta, frena me ftofje, sitemin e filtrimit te ajrit per motor te modelit Irmscher, rrotat 17" 225/45, regjistrim deri ne gusht 2015, i servisuar dhe ne gjendje te shkelqyeshme.
Cmimi: 7900 Euro.
telefoni per kontakt: 049115441 - Gazi
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Prishtinë
049115441
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »