SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,252
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
68274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi a3 1.9 tdi full opcin me xenon me muzik ekstr a
e sapo daoganuar dhe regjistruar rks
170mij me liber servisi 2 qelsa etj
Informata rreth publikuesit
Mazreku
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »