SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C 270
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes C 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
68287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes C 270 Avandgarde viti 2005.
- Automatik
- Tempomat
- Ulset e lekures me nxemje
- Xenon
- CD x 6
- Fellne alumini me goma te veres plus bandasha me goma dimri
- Senzora para dhe mrapa
- Senzor shiut
- 195000 Km
- Liber Servizi
- Navigacion
Ne gjendje shum te mire teknike dhe optike, thjesht nuk i mungon kurgjo i gatshem per vozitje.
Nuk boj ndrrim.
Tel: 044 160 734
Informata rreth publikuesit
NT
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »