SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Land rover discovery 2
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Lloji :
Land Rover Discovery
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,000,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
68291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
makina eshte ne gjendie shum te mire shitet per arsye emigrimi
Eshte
Full app
Kamio automatike
Xhama elektrik
Serdile elektrike
5 goma te reja
Etj...
Detyrime me shtetin cdo gje e paguar
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fabian
Tirana, Albania
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »