SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes veturen reno kango 1.9 disel 2003
Çmimi :
€2,350.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Lloji :
Renault Kangoo
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Viti :
2003
ID e produktit :
68303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te rregullt ka ulese mrapa . Dy dyer anash i hapen
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ardian
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »