SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeep Grand Cherokee
Çmimi :
€9,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '15
Lloji :
Jeep Grand Cherokee
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
68449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet automjeti Grand Cherokee 2.7 diezel 4x4 viti prodhimit 2003 me marsh automatik..automjeti esht ardhur para disa muajve prej CH dhe edhe ber doganimi dhe homologimi qe tani esht me targa te kosoves..posedon gjitha dokemtacionet e kontrollit teknik qe edhe ber ne CH si ndrimi vajit,filterave.gomave,etj etj.. qe i bje qe esht ne gjendjen perfekte!
-Posedon: *Marsh automatik *Tempomat *Klime perpara-permrapa
- *Gjamat elektronik *Karrikat me nxemje *Esp *ABS *Goma MS
- *Senzora parkimi *Kamer parkimi *DVD TVplus ne ulese per pasagjer permrapa
- *Ulese te lekures krem me rregullator elektronik *Airbag *Senzoret e shiut *Navigacion
- *Full opcion

Automjeti esht ne gjendje te rregullt dhe presim kontaktues serioz per me shum info tel 044-398-640.
Ju faliminderit
Informata rreth publikuesit
Edi
Prizren
044398640
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »