SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOURAN
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Karrige me Ngrohje
ID e produktit :
68474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tourani eshte ne gjendje shume te mire .Viti i prodhimit 2003 por per here te pare eshte perdorur ne vitin 2005 .Gomat i ka te reja ,te veres Per cdo informate shtese mund te kontaktoni edhe ne emailin ylli.hamza@gmail.com
Informata rreth publikuesit
yllmir
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »