SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW x5 30d E70
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '15
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
219,722
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
68490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw x5 30d. I doganuar dhe me homologim. Ështe ne gjendje shume te rregullt.Gjendet ne prishtine
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dion
Prishtinë
044598771
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »