SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2000 Renault Clio
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '15
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
226,840
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2000
Ekstra :
Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
68613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault clio 1.2 Benzin
Km:226840
Gomat:Dimrit te reja
Klima Dritaret elektronik
Ne gjendje te rregullt
Regjistrim deri ne muajin e 8
Informata rreth publikuesit
agon
Ferizaj
049823804
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »