SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane 1.6
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '15
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
66,370
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
68616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Megane. Vitprodhimi i Muajit Gusht 2003-tes. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer.Me te dhena te sakta dhe me pronar origjinal nga fabrika. Te dhenat e makines jan te sakta dhe per to Bleresi ka mundesi ti verfikoi kudo qe ai ka deshir. Makina eshte blere ne Renault Garazhd ne Oesingen Solothurn dhe posedon librin e servisit te cilin poashtu e ka pas te kryer rregullisht ne Renult. Te dhenat e Makines jane keto;
1,Renault Megane 1,6 - 16V
2,Kilometrazha 66,370
3,Vitprodhimi - Gusht 2003
4,Fuqia - 113-Ps
5,Kater dyer
6,Sensor shiu - ( Ben rregullimin e shpejtsis se fsheave te gjamit ne baz te reshuarve,sipas nevojes)
7,Sensor dritave - Automatic dhe manul. ( Nese jan dritat automatik ato ndizen momentin e errsimit )
8,Sensor te pasqyrave - ( Pasqyrat e makines errsohen nese dikush mban driata e gjata pas jush )
9,Bord kompjuter me 6 CD changer- ( radio komandohet nga timoni plotesisht perfshir edhe ndrrimin e CD-ve)
10, Ndrrusi shpejtsive -Automatik dhe tiptronik-(mund te ndrrohen edhe vet duke perdororur sistemin tiptronik)

Makina Gjithashtu posedon Klimen dhe ka servisin e kryer te garantuar per 30,000 Kilometra. Ajo nuk ka nevoj per servisim edhe 24,000 killometra. Ka Goma te reja Dimri vitprodhim 2014 tipi Lassa.
Informata rreth publikuesit
Alban
Polluzhë
Rahovec- 049-166-808 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »