SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a6 2.5 dizell matorr i vitit 2003 me 120000 te kaluara. 6 shpejtesi regjistrim i skaduar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '15
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
68650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a6
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AbConstruction
Suharekë
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »