SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€5,111.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '15
Lloji :
Fiat Grande Punto
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Cruise Control
ID e produktit :
68709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura Fiat Grande Punto 1.3.

Vetura eshte ne gjendje shume te mire, e prodhuar ne vitin 2008 dhe e importuar nga Danimarka. Vetura eshte e regjistruar ne RKS
Informata rreth publikuesit
Bajram
Prishtinë
+37744345771
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »