SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 dizel 2.0 viti 2007
Çmimi :
€10,800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
68767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A4 dizel 2.0 viti i prodhimit 2007 manual 6 shpejsi
Vetura posedon navi te madh, bord compjuter, ulset lekur, mbeshtetese dore, klima tronic, pasqyret me rrym, tempo mat. Vetura posedon dy pare goma.
Vetem 160.000km te kaluara.
Vetura eshte e regjistruar n'RKS gjithashtu eshte regjistrimi i par ne Kosov. Eshte ne gjendje shume te mire si brenda ashtu dhe jasht, nuk ka nevoj per asnje investim te vetem...
Informata rreth publikuesit
Esat
Prishtinë
+38649683783
Espoo, Finland [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »