SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '15
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
68829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 206 RC 1.4 benzin viti 2005 . 12 muj regjistrim (sapo i regjistuar)
Tip top - i punojn krejt senet -
Gjama elektronik
Pasqyre elektronike
Klimatronik
Hargjimet minimale .

045/646-979
Informata rreth publikuesit
Blend
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »