SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2004 Passat B5 TDI
Çmimi :
€5,350.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,350
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
68886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Passat B5 karavan ne gjendje shum te mire regjistrim RKS deri ne tetor 2015 kontakti +38649810430 +viber
Informata rreth publikuesit
Gzim
Mitrovicë
+38649810430
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »