SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sharan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '15
Lloji :
Volkswagen/VW Sharan
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë
ID e produktit :
68965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ww Sharan
Mundisia dhe ne ndrrim
Golf 5 app audi a3
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ali
Ferizaj
044927081
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »