SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 308
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '15
Lloji :
Peugeot 308
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
142,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2009
ID e produktit :
68971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Peugeot 308
eshte ne gjendje shume te mire .
i ka 142.000KM
1.6 dizel
viti i prodhimit 11.2009
vetura eshte nga zvicra
ju mund te me kontaktoni ne viber ne kete nr :
049 541 215
ju faleminderit per mirekuptimin .
Informata rreth publikuesit
blackberry
049541215
fushe kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »